DALŠÍ SLUŽBY

Mimo naši hlavní činnost doučování nabízíme rovněž i jiné služby zaměřené na děti.

Mimo tyto aktivity pro děti ale nabízíme také služby pro dospělé a seniory.

Jako bonus pro Vás máme odkazy na různé videopřednášky z oblasti učení dětí, žáků, studentů a dospělých, které by Vás mohly zajímat.

 

NAUČNÉ VYCHÁZKY S DĚTMI

V období od května do října nabízíme pro Vaše děti tzv. „naučné vycházky“. Jedná se o přibližně 2 hodinovou vycházku po Přerově za doprovodu dvou dospělých osob z našeho týmu. Děti se průběžně budou seznamovat s naší přírodou, naučí se poznávat různé druhy rostlin i zvířat a něco zajímavého se o nich dozví. Zároveň nakouknou do historie našeho města trošku zábavnější formou, než jsou zvyklí ze školy. Zkrátka Vám pohlídáme Vaše děti, které se zároveň něco nového naučí nebo se prostě jen dobře pobaví a získají spoustu nových kamarádů.Každá vycházka je plánována vždy pro skupinku dětí určitého věku a jedna skupinka je omezena na max. 20 dětí.

O každé chystané vycházce se dozvíte vždy s předstihem v aktualitách nebo na facebooku.

 

TVOŘIVÁ A HERNÍ ODPOLEDNE S DĚTMI

Po celý rok pro Vás chystáme zábavná odpoledne s dětmi, kde si vyzkouší pracovat s přírodními materiály, zahrají různé hry či sporty. Soustředíme se na obnovu tradic spojenou například s velikonočním pletením tatarů a vyřezáváním píšťalek či zdobením vajíček, pletením jarních věnců, vánočním zdobením perníčků apod. Vaše děti tak poznají různé ruční práce a různé materiály, nové zábavné hry a spoustu dalších. Veškeré návody a postupy pak naleznou opět zde na našich webových stránkách a mohou se zdokonalovat dále doma nebo učit své kamarády.

O každé chystané akci se dozvíte vždy s předstihem v aktualitách nebo na facebooku.

 

PŘÍPRAVA NA PRACOVNÍ POHOVOR

Už jste zapomněli základy angličtiny nebo si jen potřebujete oprášit práci na PC či dokonce něco málo z fyziky, matematiky nebo chemie protože to budete potřebovat k úspěšnému absolvování pracovního pohovoru? Obraťte se na nás a naši lektoři už Vám s tímto pomohou. Můžete využít osobní konzultace či novinku, kterou je doučování přes internet, tzv. SKYPELEARNING. My se přizpůsobíme Vám a Vašim požadavkům.

Ceny za přípravu na pracovní pohovory jsou individuální dle náročnosti a délky konzultací. Na všem se dopředu dohodneme.

 

CELOŽIVOTNÍ VZDĚLÁVÁNÍ PRO SENIORY

Tak, jak se soustředíme na ty mladší, nezapomněli jsme ani na ty starší – čili naše seniory. Spousta z nich má dnes neustále pocit, že nerozumí počítačům, mobilním telefonům, tabletům a vůbec veškeré této moderní technice. Je to pravda, ale vše se dá naučit.

Proto nabízíme speciální individuální kurzy práce na PC pro seniory. Věkově tato kategorie není nijak omezena, takže záleží jen a jen na Vás, zda se chcete zdokonalit či vůbec jen naučit ovládat počítač, vyhledávat a pracovat na internetu, pracovat se základními programy jako je word, excel nebo powerpoint. Přijedeme za Vámi a se vším Vám pomůžeme.

Ceny kurzů pro seniory jsou nastaveny stejně jako ceny za doučování tzv. dovedností viz náš aktuální ceník.

 

VIDEOPŘEDNÁŠKY

Zde naleznete odkazy na videopřednášky, které by mohly být zajímavé a užitečné pro Vás i pro Vaše děti. Postupně budou přednášky přibývat a do budoucna vytvoříme videopřednášky našich vlastních lektorů. Vše je zcela zdarma.

Andrea Ďurinová – Přednáška Jak pomoci dětem s poruchami učení

David Šetek: Matematika – Pythagorova věta

David Šetek: Mikroekonomie 1 – Dokonalá konkurence

David Šetek – projekt EKOSPACE.CZ

Jedná se o videopřednášky především z oblasti mikroekonomie, makroekonomie, marketingu nebo ekonomiky podniku, ale pan Šetek ve videjích učí i středoškolskou matematiku. Jelikož je jeho výklad poutavý a dobře pochopitelný, má výborné reference a pomohl tak tisícům studentů. Vzhledem k tomu, že na jeho webu naleznete opravdu velké množství videopřednášek, přidáváme odkaz přímo na jeho webové stránky. A níže uvádím pouze 2 ukázky jeho přednášek.

http://www.ekospace.cz/

Marek Valášek – mathematicator.com

Jedná se o výuku formou videopřednášek v oblasti matematiky (ZŠ, SŠ  a VŠ). Přednášek je zde opravdu hodně, proto opět přikládáme adresu oficiálního webu a na ukázku jednu přednášku.

http://mathematicator.com/

Marek Valášek: Vektory – sčítání a odčítání vektorů

Menu